Exclusive Video – ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ ବାପା ଘର ବାହାନା କରି ସ୍ୱାମୀକୁ ଛାଡି ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରେମିକ ସହ ଫେରାର,ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ…

ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ କହି ଚାଲିଗଲା ସ୍ତ୍ରୀ। ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇଲୁ ଏବଂ ଘରେ ମଧ୍ଯ୍ଯ ବାହାର ପାଇଁ ରାଜି ଥିଲେ। ବାହାର ଲଗ୍ନ ଧରାଗଲା ବେଦୀ ବନ୍ଦା ଗଲା ବାହାଗର ହେବାକୁ କିଛି ମାତ୍ର ସମୟ ବାକି ଥିଲା। ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ଯ୍ଯରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା। ବାହାଗର ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା।

ଆପଣ ତ ଅନୁଭବ କରିଥିବେ ନୃତ୍ୟ ଏକ ଏମିତି ମନୋରଞ୍ଜନ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଯାହାକୁ କେବଳ ଆପଣ ନୁହେଁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହିଭଳି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଚିତ୍ତ ବିନୋଦନ କରିବାକୁ ଚାହିଁ ଥାଆନ୍ତି। ଏହାଦ୍ୱାରା ସେମାନଂକୁ ହସିବାକୁ, ଖୁସି ହେବାକୁ ଟିକିଏ ସୁଯୋଗ ମିଳି ଯାଇ ଥାଏ। ଏହାଛଡା ନୃତ୍ୟ ଦେଖି ମନୋରଞ୍ଜନର ସୁରାକ ମଧ୍ଯ ମିଳିଯାଏ।

 ବାହାର ଲଗ୍ନ ଧରାଗଲା ବେଦୀ ବନ୍ଦା ଗଲା ବାହାଗର ହେବାକୁ କିଛି ମାତ୍ର ସମୟ ବାକି ଥିଲା। ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ଯ୍ଯରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା। ବାହାଗର ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ।ହଠାତ୍ ଝିଅ ଟି ର ପ୍ରେମିକ ଆସି କିଛି ବୁଝି ନବୁଝି ଝିଅ ଟି ର ମଥାରେ ପିନ୍ଧେଇ ଦେଲା ଟୁ ପାଏ ସିନ୍ଦୁର। ତା ପର ଘଟଣା କିଛି ଜଣାପଡିନାହିଁ।ଏତେ ବଡ ସାହାସ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପଡିଗଲା ଗୋଟେ ଚାପୁଡ଼ା। ମାଡରେ ଯୁବକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ପୂରା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି।ଘଟଣା ହେଉଛି

ବିହାର ର ନାଳନ୍ଦା ଜିଲ୍ଲା ର ମୁବାରକ ପୁରର ମୁ କେସ୍ କୁମାର ସେହି ଗ୍ରାମ ର ଏହି ଝିଅ କୁ ଭଲପାଉଥିଲେ।
ମୁଁ କିନ୍ତୁ ମୋ ଭଲପାଇବାକୁ ପାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ ତାଙ୍କ ସହ ପଳେଇ ଆସିଲି। । ତାଙ୍କର ଘର ଆଗରେ ବେଦି ବନ୍ଦୀ ଗଲା ବିବାହ ମଧ୍ଯ୍ଯ ହେଲା ଆମର ଏବେ ମୋ ବାପା କହୁଛନ୍ତି ମତେ ବିଧବା କରବେ। ମୁଁ କଣ କରିବି ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଘରୁ ଛାଡି କି ଆସିଛି। କାହା ଭରସା ରେ ଏଠି ରହିବି।

ଏତେ ବଡ ସାହାସ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପଡିଗଲା ଗୋଟେ ଚାପୁଡ଼ା। ମାଡରେ ଯୁବକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ପୂରା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି।ଘଟଣା ଟା ହେଉଛି ବିହାର ର ନାଳନ୍ଦା ଜିଲ୍ଲା ର ମୁବାରକ ପୁରର ମୁ କେସ୍ କୁମାର ସେହି ଗ୍ରାମ ର ଏହି ଝିଅ କୁ ଭଲପାଉଥିଲେ।

ତେବେ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ଡିଜିଟାଲ ଯୁଗରେ କିପରି ଅନେକ ଲୋକ ବିଶେଷ କରି ଯୁବପିଢି ମାନେ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍ ବ୍ଯବହାର କରି ସେମାନେ ଅନେକ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ଏବଂ କୁନି ପିଲାମାନଙ୍କ ର ଏହିପରି ପ୍ରତିଭାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖାଇଥାନ୍ତି।

ମୁକେସ୍ କୁମାର କହିଛନ୍ତି କି ଝିଅ ଚି କହିଥିଲା ବିବାହ ସମୟରେ ଆସି ମତେ ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧେଇ ଦେବ ଆସିକି। ଏହା ପରେ ଝିଅ ଘର ଲୋକ ମୁକେସ୍ କୁମାର କୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ ତାଙ୍କ ତରଫରୁ ଏତଲା ବି ମଧ୍ଯ୍ଯ ସେମାନେ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।