ଭାଇରାଲ ହେଲା ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ବୟପ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ରାତି ଅଧର ଭିଡିଓ Call… 6 Million ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି…ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଆପଣ ମାନେ ଏମିତି କୌଣସି ରାତି 12 ଟା ରେ ଭିଡିଓ କଲ ଦେଖି ନ ଥିବେ । ତେବେ ଭିଡିଓ ଟିରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିଲା ।ଜଣେ ମହିଳା ଭିଡିଓ କଲ ରେ କଥା ହେଉ ଥିବା ସମୟରେ ନିଜର ଶାଢ଼ୀ ର କାନି କୁ ଖୋଲି ଦେଇ ଥିଲା ଯାହା ଫୋଳରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିଲା ମହିଳା ଟିର ବ୍ଲାଉଜ । ଭିଡିଓ କଲ ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ସହିତ କଥା ହେଉ ଥିଲେ ।

ତା ପରେ ସେ ନିଜର ଶାଢ଼ୀ କୁ ବାରମ୍ବାର ଖୋଲି ଦେଇ ଥିଲେ ଯାହା ଫୋଳରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଏହା ଦେଖି ରେକର୍ଡ କରି ଦେଇ ଥିଲେ ଆଉ ତା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇ ଥିଲେ ।

ଯାହା ଏବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟିକୁ ଦେଖୁ ଛନ୍ତି । ଏବେ ପ୍ରାୟ ଏହି ଭିଡିଓ କୁ 50 ହଜାର ଲୋକ ଦେଖି ସାରି ଥିବା ବେଳେ 35 ହଜାର ଲୋକ ଲାଇକ କରି ଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରା ଘଟଣା ।

ତେବେ ଆପଣ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଟି ଦେଖୁ ଛନ୍ତି । ସେହି ଭିଡିଓ ଟି ଅତି ଲଜ୍ୟା ଜନକ ଭିଡିଓ ଅଟେ । କାରଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିବା ପରେ ଲୋକେ ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇ ଯିବେ । ତେବେ ଯୁବକ ଟିର ଘର ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ହୋଇ ଥିବା ସମୟରେ ମହିଳା ଟିର ଘର ପୁରୀ । ତେବେ ମହିଳା ଟି ବିବାହ କରି ସାରି ଥିବା ସମୟରେ , ତାର 2 ଗୋଟି ଛୁଆ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଯୁବକ ଟି ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରି ନାହିଁ ।

 ପ୍ରକୃତ ରେ ଏମାନେ ଦୁଇଜଣ ପ୍ରଥମ ଥର ପୁରୀ ରେ ଦେଖା ହୋଇ ଥିଲେ । ତା ପରେ ଫେସ ବୁକ ରେ ଏମାନେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲେ । ତେବେ କିଛି ଦିନ ଏମାନେ ଫେସବୁକ ରେ କଥା ହେବା ପରେ , ଦୁଇ ଜଣ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ନମ୍ବର ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ କରି ଥିଲେ ।

ତେବେ ସ୍ୱାମୀ ଘରେ ସ୍ୱାମୀ ନ ଥିବା ସମୟରେ , ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଯୁବକଙ୍କୁ କଲ କରି ଥିଲେ । ଆଉ ତା ପରେ ସେ ନିଜର ପ୍ରକୃତ ରୂପ ଦେଖେଇ ଥିଲେ । ତେବେ ଏମିତି କିଛି ଦିନ କଥା ହେବା ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଭିଡିଓ ଟିକୁ ରେକର୍ଡ କରି ଥିଲେ ଆଉ ତା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଛାଡି ଦେଇ ଥିଲେ।

ଆଜି କାଲି ର ଯୁଗ ବହୁତ ଖରାପ ହେଲାଣି ତୁମେ କିଛି ଖରାପ କାମ କରି ଦିଅ ଦୁନିଆରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣି ନେବେ , କିନ୍ତୁ ତମେ ଗୋଟେ ଭଲ କାମ କରି ଦିଅ କେହି ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିଁ । ସେଥି ପାଇଁ ଆଜି ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

<