IAS ପ୍ରଶ୍ନ :- ତାହା କ’ଣ ଅଟେ, ଯାହାର ଚାରିପଟେ ବାଳ ଥାଏ, ତା’ ମଝିରେ ସ୍ବାମୀ ଥରେ ପୂରାଏ,ତା’ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜେ ନିଏ ? 2 ସେକେଣ୍ଟ ର ଉତ୍ତର…..

ଜୀବନରେ ବଂଚିବା ପାଇଁ ହେଲେ ଆମକୁ ସବୁ କିଛି ବର ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ପଡ଼ି ଥାଏ । ଆମେ ଜନ୍ମ ହେବା ପାଖରୁ ମୃତୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମକୁ ସବୁ ବେଳେ ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ପଡି ଥାଏ । ଜିବନରେ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ କରିବା ପାଇଁ ହେଲେ ଆମକୁ ସବୁ ବେଳେ କଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପଡି ଥାଏ । ତେବେ ଆମେ ପ୍ରଥମ ରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ସମୟରେ ପାଠ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ରହିଛୁ , ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଯେ କୌଣସି ଚାକିରୀ ଟିଏ ପାଉ ନାହୁଁ । ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଏହାର କାରଣ କଣ ଜାଣନ୍ତି । ଏହାର କାରଣ ଯଦି ବହି ବାହାରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ କଣ କରିବେ

ତେବେ ଯଦି ବହି ବାହାରୁ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଆସେ ତାହାଲେ ତାହାର ଉତର ଦେବା ବହୁତ କଷ୍ଟ କର ହୋଇ ଥାଏ । କେମିତି ଗତ ଥର IAS ରେ ପ୍ରଶ୍ନ ରେ ପଚରା ଯାଇ ଥିଲା । ଯେ ଏମତି କେଉଁ ଜିନିଷ ଅଛି , ଯାହାର ଚାରି କଡରେ ଚୁଟି ଥାଏ , କିନ୍ତୁ ମଝିରେ ତାକୁ ଲଗା ଯାଏ , ସ୍ୱାମୀ ଥରେ ଲଗାଇ କିନ୍ତୁ ସ୍ତ୍ରୀ ତାକୁ ଡେଲି ଲଗାଇ । ଏହି ଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ ଯଦି IAS ପ୍ରଶ୍ନ ପଡେ ତେବେ ଆପଣ କରିବେ କେମିତି । ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ତ ବହିରେ ନାହିଁ ଆପଣ କରିବେ କେମିତି । ଏହି ଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ଦେବା ପାଇଁ ହେଲେ ଆମକୁ ବହୁତ ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ତେବେ ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଉତର ଟି କଣ ଆଉ କିଛି ସେହି ଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ।

1, କେଉଁ ଦେଶରେ କେବଳ ପୁରୁଷ ନାରୀ ନାହାନ୍ତି ।

ତେବେ ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ହିୟୁ ମାନ ଉଡେନ ଦେଶରେ କେବଳ ପୁରୁଷ ସ୍ତ୍ରୀ ନାହାନ୍ତି ।

2, କେଉଁ ଜିନିଷ ଟି ଝିଅ ଟି ଖାଏ ଓ ପିନ୍ଧେ ମଧ୍ୟ ।
ତେବେ ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଲବଙ୍ଗ ।


3, କେଉଁ ଦେଶରେ ଝିଅ ପୁଅ ମାନେ ଜନ ଗହଳି ସ୍ଥାନ ରେ ସେକ୍ସ କରି ଥାନ୍ତି ।

ଉତ୍ତର ସାଇଆଦି ଦେଶରେ ଲୋକ ଲୋକ ମାନେ ସବୁ ବେଳେ ସେକ୍ସ କରି ଥାନ୍ତି ।

4, କାହାକୁ ଟାଣିଲେ ଛୋଟ ହୋଇ ଯାଇ ଥାଏ ।
ସିଗାରେଟ କୁ ଅତ୍ୟାଧିକ ଟାଣିଲେ ଛୋଟ ହୋଇ ଯାଇ ଥାଏ ।

5 , ଏମତି କେଉଁ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାର ଚାରି କଡରେ ଚୁଟି ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀ ତାକୁ ଥରେ ପୁରାଇ , କିନ୍ତୁ ସ୍ତ୍ରୀ ତାକୁ ଦେଲି ଲଗାଏ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଟି IAS ପ୍ରଶ୍ନ ରେ ପଡି ଥିଲା ଯାହାର ଉତର ହେଉଛି :- ସିନ୍ଦୁର
ତେବେ ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଏହି ଭଳି ସାଧା ପ୍ରଶ୍ନ ପଡି ଥାଏ , କିନ୍ତୁ ଆପଣଂକୁ ଲାଗେ ବହୁତ କଡା ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।