ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ଅସହାୟତାର ଖବର ବାଜିବା ପରେ ,ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅଫିସରୁ ଗଲା ଫୋନ ..ଧୀରେ ଧୀରେ ବଢୁଛି ସହାୟତାର ହାତ! ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ….

ସୁଭଦ୍ରା ର କଷ୍ଟ ଦେଖି ମୁଖ୍ଯ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଭବନରୁ ଆସିଲା ଫୋନ୍ କଲ୍। କଲେ। ଏପରି ଘଟଣା ହୋଇଛି ସୁଭଦ୍ରା ଙ୍କ ଜୀବନ ରେ। ତାଙ୍କର ଜାତି ନିଚ୍ଚ ହେତୁ ତାଙ୍କର ପୋଡୁସି ମଧ୍ଯ ତାଙ୍କର ସହ କଥା ହେଉନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଭାଷ୍କରା ଟିଭି ମଧ୍ଯ୍ଯମ ରେ ଖବର ପ୍ରଚାର ହେବାରୁ ଏବେ ମୁଖ୍ଯ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଭବନ ରୁ ଆସୁଛି ଫୋନ୍ କଲ୍।ବଦଳି ଯାଇଛି ସୁଭଦ୍ରା ଙ୍କ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବା ର ଶୈଳି। ଏବେ ସେ ସୁସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ରେ ବେଷ୍ ଭାଇର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଅନେକ ସମୟରେ ଆପଣ ଦେଖୁଥିବେ ଅନେକ ଜଣ ଏମିତି ସାଧାରଣ ଭାବରେ ନୃତ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି। ସେଥିରେ ସେମାନେ ନିଜେ ଜଣେ ଖୁସି ହେବା ନାଚରେ ନାଚରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କର କଳାକୁ ଅନ୍ୟକୁ ଦେଖାଇ ଥାଆନ୍ତି। ତେବେ ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନ୍ଯ ଭିଡିଓ ଭଳି ନାଚକୁ ନେଇ ମଧ୍ଯ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବେ।

 ସେହିପରି ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପିଲା ମାନଙ୍କ ଏକ ସୁନ୍ଦର୍ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ।ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଏହି କୁନି ପିଲା ମାନେ ଆମ ଦେଶପ୍ରତି ଉତ୍ସଗିକୃତ ଏକ ସୁନ୍ଦର୍ ଭାବପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୀତରେ କିପରି ଭାବରେ ଡାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ଥରେ ଦେଖନ୍ତୁ।ଏହି ଗୀତଟି ହେଉଛି ହର୍ କରମ୍ ଅପନା କରେଙ୍ଗେ ୟେ ବତନ୍ ତେରେ ଲିୟେ।

ଏମିତି ରହିଥାଏ ଯାହା ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥାଉ। ତେବେ ସେହିପରି ଏକ ଏମିତି ମଜାଳିଆ ବା କୌତୁକିଆ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।Jo ବି ହସିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମନୋରଂଜନ ର ସୁରାକ ଯୋଗାଇ ଥାଆନ୍ତି।

ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ଦେଖୁଥିବା ଭିଡିଓ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ଅଛି ଯାହା ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓ ଠାରୁ ଟିକେ ଅଲଗା କାରଣ ଏହା ବହୁତ ମଜାଳିଆ ବା କୌତୁକିଆ ହୋଇଥାଏ। ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଥାଏ ଯାହା ଭାରି ଅଜବ ପ୍ରକାରର ହୋଇଥାଏ।

ଏହିସବୁ ଭିଡିଓ ଆଜିର ଯୁବପିଢି ମାନଙ୍କର ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ ହେଉ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। କିଛି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଆମେ ଦେଖି ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଯାଉ ଯେ ଖୁସିର ସୀମା ରହି ନଥାଏ। ସେହିପରି ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଏକ ଏମିତି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ।

ସୁଭଦ୍ରା ର କଷ୍ଟ ଦେଖି ମୁଖ୍ଯ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଭବନରୁ ଆସିଲା ଫୋନ୍ କଲ୍। କଲେ। ଏପରି ଘଟଣା ହୋଇଛି ସୁଭଦ୍ରା ଙ୍କ ଜୀବନ ରେ। ତାଙ୍କର ଜାତି ନିଚ୍ଚ ହେତୁ ତାଙ୍କର ପୋଡୁସି ମଧ୍ଯ ତାଙ୍କର ସହ କଥା ହେଉନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଭାଷ୍କରା ଟିଭି ମଧ୍ଯ୍ଯମ ରେ ଖବର ପ୍ରଚାର ହେବାରୁ ଏବେ ମୁଖ୍ଯ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଭବନ ରୁ ଆସୁଛି ଫୋନ୍ କଲ୍। ବଦଳି ଯାଇଛି ସୁଭଦ୍ରା ଙ୍କ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବା ର ଶୈଳି। ଏବେ ସେ ସୁସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ରେ ବେଷ୍ ଭାଇର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।