life style – ନିଜର ଜନ୍ମ ବର୍ଷ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଜାଣନ୍ତୁ ନିଜର ଗୁପ୍ତ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ….

ପ୍ରତ୍ୟକ ମଣିଷ ର ଜନ୍ମ ବର୍ଷ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ କିଛି ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ ଜଣାଇ ଥାଏ। ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ର ଜନ୍ମ ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଗୁପ୍ତ କଥା ଜଣାଇ ଥାଏ। ତେବେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ର ଜନ୍ମ 1980 ରୁ 2000 ଭିତରେ ହୋଇଛି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଅନେକ କିଛି କଥା ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣି ପାରିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ମସିହା ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ।

1980 ଓ 1991

ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ର ଜନ୍ମ ଏହି ମସିହା ମାନଙ୍କ ରେ ହୋଇଛି ସେମାନେ ବହୁତ ଚୁମ୍ବକୀୟ ଓ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇ ଥାଆନ୍ତି। ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ଗର୍ବ କୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେ ରଖିବା ଉଚିତ।

1981 ଓ 1995

ଏହି ମସିହା ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ ହୋଇ ଥାଆନ୍ତି। ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ଏମାନେ ବହୁତ କିଛି ଜୀବନରେ ହାସଲ କରି ଥାଆନ୍ତି। ଏମାନେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଜଲଦି ବିଶ୍ୱାସ କରି ଯାଆନ୍ତି।

1982 ଓ 1998

ଏ ବର୍ଷ ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବିଶ୍ୱାସନୀୟ ଓ ସ୍ନେହୀ ହୋଇ ଥାଆନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ର ସ୍ଵଭାଵ ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଥାଏ। ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏମାନେ ସବୁ କିଛି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାଆନ୍ତି।

1983 ଓ 1990

ଏହି ବର୍ଷ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ବହୁତ ଦୟାଳୁ ଓ ଭଲ ବୋଲି ମାନା ଯାଇଥାଏ। ଏମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଖୁବ ସହଜ ରେ ମିଶି ଯାଇଥାନ୍ତି। ଯାହା କାରଣ ରୁ ଏମାନେ ବେଳେ ବେଳେ ଧୋକା ମଧ୍ୟ ଖାଇ ଥାନ୍ତି।

1984 ଓ 1996

ଏହି ବର୍ଷ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ପୋଜିଟିଭ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ କିଛି ନ ବୁଝି କାହାକୁ ବି କିଛି କହି ଦେଇ ଥାନ୍ତି। ସେଥି ପାଇଁ ବେଳେ ବେଳେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ଖରାପ ହୋଇ ଯାଇ ଥାନ୍ତି।

1985 ଓ 1999

ଏମାନେ ସର୍ବଦା ନିଜର ମନ କଥା ଶୁଣନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ର ଉପଦେଶ କୁ ଏମାନେ କେବେ ବି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ନିଜ ଇଛା ଅନୁସାରେ ଏମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଥାଆନ୍ତି।
1986 ଓ 1992

ଏମାନେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିଚାର ର ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି। କାହା ଅଧୀନରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

1987 ଓ 1994

ଏହି ବର୍ଷ ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଯାହାକୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି। ତା ବିନା ଗୋଟେ ମୁହୂର୍ତ ବି ରହି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ।

1988 ଓ 1997

ଏମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଓ ମସ୍ତି ପ୍ରକୃତି ର ଲୋକ ହୋଇ ଥାନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏମାନେ ଭଲ ପାନ୍ତି।

1989 ଓ 2000

ଏମାନେ କାହାକୁ ସହଜରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏମାନେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।