Exclusive Video – ଟେଲି ଧାରାବାହିକରେ ଖଳନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାଜେଶ୍ୱରୀ ଆଉ ନାହାନ୍ତି । ମୃତ୍ୟୁ ପଛର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ

ଜୀବନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରି ଗଲେ ରାଜସ୍ବରୀ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଭତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ଚିକିତ୍ସା ହେଉଥିବା ଅବସ୍ଥା ରେ ତାଙ୍କର ମୁତ୍ଯୁ ହୋଇଥିଲା। ରାତି ୨.୩୦ ରେ ତାଙ୍କର ମୁତ୍ଯୁ ହୋଇଛି। ବ୍ରେନ୍ ଆଉ କେନ୍ସରରେ ପଡିତ ହୋଇଥିଲେ ରାଜସ୍ବରୀ। ଉଆସିଁ କନ୍ଯା ସିରିଆଲ ରେ ବେଶ୍ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରତିଦିନ ସମାଜରେ କିଛି ନା କିଛି ତଥ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରତିଦିନ ସମାଜରେ ଅନ୍ୟାୟ, ଅନୀତି ଓ ଅତ୍ୟାଚାର ଖୁବ ଜୋରରେ ବଢ଼ି ବଢ଼ି ଚାଲିଛି। ଚୋରି, ଡକାୟତ, ମାରପିଟ ଓ ଅଶ୍ରୀଳ ଭଳି ଘଟଣା ସମାଜରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ବଢ଼ି ଚାଲିଛି। ଜଣେ ସାଧାରଣ ମଣିଷ ଠାରୁ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ମାନଙ୍କର ଜୀବନ ଶୈଳୀ ନିଆରା ପ୍ରକାର ଅଟେ।

ସେ ତାଙ୍କ ଅ ଭିନୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କର ମନ କିଣି ନେବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଓ ଲୋକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇ ଥାଆନ୍ତି। ଯଦି କୌଣସି ସେଲିବ୍ରେଟି ସାମାଜିକ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ବା ଅସଦାଚରଣ ତାଙ୍କ ନାଁ ରେ ଶୁଣା ଯାଏ, ତାହେଲେ ସମାଜର ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ ଘୃଣା ମଧ୍ୟ କରି ଥାଆନ୍ତି।

ମୃତ୍ୟୁ କେତେବେଳେ ଆସିବ ତାହା କେହି କହିପାରିବେ ନାହିଁ। ଜନ୍ମ ଅଛି ତୋ ମୃତ୍ୟୁ ଅଛି। ସାରୁ ପତ୍ରରେ ପାଣି ଯେପରି ଢୋଳ ଢୋଳ ହୋଇଥାଏ। ଠିକ ସେହିପରି ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଠିକ ସାରୁ ପତ୍ର ସଦୃଶ। ସବୁ ଜନ୍ତୁଙ୍କ ଠାରୁ ମଣିଷ ଏମିତି ଏକ ପ୍ରାଣୀ ଯିଏ କିଏ ନିଜର ଭାବକୁ ଅନ୍ୟ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି, ଯଦି ନିଜ ଲୋକ କେହି ଆମ ଗହଣରୁ ଚାଲିଯାଏ ତାହା ଆମକୁ ଅନେକ କଷ୍ଟ ଦେଇଥାଏ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଭଳି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାଇବୁ, ଯାହାକି ଆପଣ ମାନେ ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇ ଯିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବହୁତ ଝଟକା ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଏହା ଏକ ଲଜ୍ୟା ଜନକ ଓ ଅପ୍ରୀତିକର କଥା ଅଟେ।

ତେବେ ଘଟଣାଟି ହେଉଛି ଜଣେ ଓଡିଶୀ ନୃତ୍ୟ ଶିଳ୍ପୀ ତ୍ରିଶାକର ମଧୁଙ୍କ ଅଶ୍ରୀଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଇଛି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି। ତେବେ ଏଭଳି ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଜୋରରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।ଆସନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ଉପରେ ନଜର ପକାଇବା!

ଜୀବନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରି ଗଲେ ରାଜସ୍ବରୀ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଭତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ଚିକିତ୍ସା ହେଉଥିବା ଅବସ୍ଥା ରେ ତାଙ୍କର ମୁତ୍ଯୁ ହୋଇଥିଲା। ରାତି ୨.୩୦ ରେ ତାଙ୍କର ମୁତ୍ଯୁ ହୋଇଛି। ବ୍ରେନ୍ ଆଉ କେନ୍ସରରେ ପଡିତ ହୋଇଥିଲେ ରାଜସ୍ବରୀ। ଉଆସିଁ କନ୍ଯା ସିରିଆଲ ରେ ବେଶ୍ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ।

ସାରୁ ପତ୍ରରେ ପାଣି ଯେପରି ଢୋଳ ଢୋଳ ହୋଇଥାଏ। ଠିକ ସେହିପରି ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଠିକ ସାରୁ ପତ୍ର ସଦୃଶ। ସବୁ ଜନ୍ତୁଙ୍କ ଠାରୁ ମଣିଷ ଏମିତି ଏକ ପ୍ରାଣୀ ଯିଏ କିଏ ନିଜର ଭାବକୁ ଅନ୍ୟ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି, ଯଦି ନିଜ ଲୋକ କେହି ଆମ ଗହଣରୁ ଚାଲିଯାଏ ତାହା ଆମକୁ ଅନେକ କଷ୍ଟ ଦେଇଥାଏ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।