ଦେଖନ୍ତୁ Shocking ଭିଡ଼ିଓ -ଆଗ ତାଙ୍କୁ ରେପ କଲି ପରେ ମୋତେ ପ୍ରେମ ହେଇଗଲା ଆଉ ବିବାହ କରିଲି….ଶୁଣନ୍ତୁ ଯାତ୍ରା କଳାକାର ସୁଦର୍ଶନ ଜେନା ଙ୍କ ମୁହଁରୁ…

ସେମାନେ ଆଉ ସଂପର୍କର ମାନେ କଣ ବୁଝୁନାହାନ୍ତି , କାହାକୁ କେଉଁ ପରି ବ୍ୟବହାର କରିବା କଥା କାହାକୁ କିପରି ସମ୍ମାନ ଦେବା କଥା ତାହା ସେମାନଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ନାହିଁ । ଶିକ୍ଷିତ ହୋଇକରି ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ନିଜର ସ୍ୱାର୍ଥ ଏବଂ କାମନା ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ କିଛି ଏପରି କାମ କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ସମାଜକୁ କଳଙ୍କିତ କରିଦେଇଥାଏ ।

ବିଶେଷ କରି କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜିର ଯୁବପିଢି ମାନଙ୍କ ଠାରେ ଏହି ପ୍ରକାର ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି , ଯୌବନର ଲାଳସାରେ ସେମାନେ ଏତେ ମଗ୍ନ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ସେହି ସମୟରେ ସଂପର୍କ କଣ ବୁଝାପଡୁନି । ଅନେକ ପ୍ରକାର ଅନୈତିକ କାମ କରି ନିଜର ମାନ ସମ୍ମାନ ହରାଇବା ସହିତ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପିତା ମାତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ହାନି କରୁଛନ୍ତି ।

 ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣନ୍ତି କି ଆଜିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ ହୋଇଗଲେଣି କାରଣ ଯୁଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସେମାନେ ତା ସହିତ ତାଳ ଦେଇ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନର ମାତ୍ରା ଏତେ ଅଧିକ ହୋଇଯାଉଛି କି ଯାହା ସମାଜ ପାଇଁ କାଳ ପାଲଟୁଛି । କାରଣ ଏବେକା ସମୟରେ ସେହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଆମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି , ଯାହାକି ବହୁତ ନିନ୍ଦନୀୟ ଅଟେ ।

ବିଶେଷ ଭାବରେ କହିବାକୁଏପରି କାମ କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ସମାଜକୁ କଳଙ୍କିତ କରିଦେଇଥାଏ । ବିଶେଷ କରି କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜିର ଯୁବପିଢି ମାନଙ୍କ ଠାରେ ଏହି ପ୍ରକାର ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି , ଯୌବନର ଲାଳସାରେ ସେମାନେ ଏତେ ମଗ୍ନ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ସେହି ସମୟରେ ସଂପର୍କ କଣ ବୁଝାପଡୁନି ।

ଅନେକ ପ୍ରକାର ଅନୈତିକ କାମ କରି ନିଜର ମାନ ସମ୍ମାନ ହରାଇବା ସହିତ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପିତା ମାତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ହାନି କରୁଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜିର ଯୁବପିଢି ମାନଙ୍କ ଠାରେ ଏହି ପ୍ରକାର ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ,

ଯୌବନର ଲାଳସାରେ ସେମାନେ ଏତେ ମଗ୍ନ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ସେହି ସମୟରେ ସଂପର୍କ କଣ ବୁଝାପଡୁନି । ଅନେକ ପ୍ରକାର ଅନୈତିକ କାମ କରି ନିଜର ମାନ ସମ୍ମାନ ହରାଇବା ସହିତ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପିତା ମାତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ହାନି କରୁଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣନ୍ତି କି ଆଜିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ ହୋଇଗଲେଣି କାରଣ ଯୁଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସେମାନେ ତା ସହିତ ତାଳ ଦେଇ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନର ମାତ୍ରା ଏତେ ଅଧିକ ହୋଇଯାଉଛି କି ଯାହା ସମାଜ ପାଇଁ କାଳ ପାଲଟୁଛି ।

କାରଣ ଏବେକା ସମୟରେ ସେହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଆମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି , ଯାହାକି ବହୁତ ନିନ୍ଦନୀୟ ଅଟେ । ବିଶେଷ ଭାବରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଆଜିର ଯୁବପିଢି ମାନେ ବିବାହ ପରି ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନକୁ ମଧ୍ୟ ଅପବିତ୍ର ଏବଂ କଳଙ୍କିତ କରିଦେଉଛନ୍ତି ।ବିବାହ ହେଉଛି ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନ ଏଥିରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ!

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ