🛑EXCLUSIVE : ୧୫ ବର୍ଷ ର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ୨ଟି ଛୁଆ ର ମା କରୁଥିଲା ରାସଲୀଳା ,ଆଉ ସ୍ୱାମୀ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡିଗଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ !ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ….

ଦୁଇଟି ପିଲା ର ମାଆ ହୋଇ ମଧ୍ଯ୍ଯ ସେ ୧୫ ବର୍ଷ ର ପୁଅକୁ ଭଲ ପାଇଛି। ଏବେ ସେସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ବର୍ଷା ଓ ଟୁଁଙ୍ଗୁରୁ ଙ୍କୁ ନେଇକି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ, ଆଉ ଯାହାର ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓ ର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ଏବେ ଚାଲିଛି | ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ପ୍ରତେକ ଦିନ ଘଟୁଛି।

ଏପରି କି ବିବାହ ପରେ ବି ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ଛାଡି ଆଉ କାହାକୁ ନିଜ ର ମନ ଦେଉଛନ୍ତି। ପୁଣି କି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଛାଡି ଆଉ କାହା ସହ ପଳାଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ଅଭିନବ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ତେବେ ଟୁଁଙ୍ଗୁରୁ ଙ୍କୁ ନେଇକି ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ହେଇଥିଲା ବେଳେ ବର୍ଷା ଆଗରୁ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିନଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏବେ ବର୍ଷା ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି ଆଉ ସେ ମିଡ଼ିଆ ସାମ୍ନାରେ କହିଛନ୍ତି କି, ଆଜି ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଜାଗାରେ ଭିଡିଓର ସୁଟିଂ ଥିଲା |

ସେହି ପରି ଏକ ଘଟଣା ପୁଣି ଶୁସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରଲ୍ ହବା ରେ ଲାଗିଛି।ଉଭୟ ପ୍ରମିକ ଓ ପ୍ରେମିକ ପୁଣି ଖୁସି ରେ ରହୁଥିଲେ। ଏହି ଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ନିଳଗିରି ଅଞ୍ଚଳ ରେଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ବ ଦିନ ଘଟୁଛି। ଏପରି କି ବିବାହ ପରେ ବି ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ଛାଡି ଆଉ କାହାକୁ ନିଜ ର ମନ ଦେଉଛନ୍ତି। ପୁଣି କି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଛାଡି ଆଉ Post ସହ ପଳାଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ଅଭିନବ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ।

ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ପ୍ରତେକ ଦିନ ଘଟୁଛି। ଏପରି କି ବିବାହ ପରେ ବି ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ଛାଡି ଆଉ କାହାକୁ ନିଜ ର ମନ ଦେଉଛନ୍ତି। ପୁଣି କି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଛାଡି ଆଉ କାହା ସହ ପଳାଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ଅଭିନବ ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ଐସେମାନେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଭଲପାଇ। ବିବାହ କରି ତା ପରେ ସେମାନେ ଭୁବେନଶ୍ବର ର ଏକ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ। ତା ପରେ କିଛି ଦିନ ସଂସାର କରିସାରିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଝିଅ ଟି ଏ ହେଲା। ତା ପରେ ଏବେ ଝିଅ ଟି ତା ସ୍ବାମୀ କୁ ଛାଡି ଆଉ ଏକ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ସହ ପଳେଇ ଯାଇଛି।


ରହୁଛନ୍ତି ମୁଁ କଣ ଶୁଣିବା କୁ ପାଇଲି। ପ୍ରେମ ମାନେ ନାହିଁ ବୟସ ର ତାର ତମ୍ଯ। ପ୍ରେମ କେତେବେଳେ କଉଁଠି ହୋଇଥାଏ। ବିବାହ ର ୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବାମୀ କୁ ଛାଡି ହୋଇଗଲା ଫେରାର।ଧୋକା ଦେଇ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ଲୁଟ୍ କରି ଗୋଟେ ୧୩ ବର୍ଷ ର ଝିଅ ଏବଂ ୭ ବର୍ଷ ର ପିଲାକୁ ଛାଡି ପଳାଇ ଆସିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।