viral ଭିଡ଼ିଓ – ହଠାତ ହୋଟେଲ ରୁ ନିଖୋଜ ହେଇଯାଇଥିଲେ ରାଧିକା I ବାଲିଗୁଆଳି ବେଳାଭୁମି ରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବତୀଙ୍କ ମରଶରୀର I ଦେଖନ୍ତୁ viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ….

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉ ଥିବାର ଆପଣ ଅନେକ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ | ଭୁବେନଶ୍ବର ରେ ମାତିଛନ୍ତି ଭାଉଜ।ଭାଉଜ ପ୍ରେମ ରୁ ମିଳୁଛି ମଜା।ଏହିସବୁ ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାଏ | ଏବଂ ଏହାକୁ ଦେଖି ବହୁତ୍ ଖୁସି ବି ହେଉଥିବେ | ତେବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁଲା ଭଳି ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ |

ଭୁବେନଶ୍ବର ରେ ମାତିଛନ୍ତି ଭାଉଜ।ଭାଉଜ ପ୍ରେମ ରୁ ମିଳୁଛି ମଜା।ଅନେକ ସମୟରେ ଆପଣ ଏମିତି କିଛି ମଜାଦାର କୌତୁହଳ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ | ସେହିପରି କିଛି ଏମିତି ଭିଡିଓ ସମ୍ପର୍କରେ ଆମେ ଆସିଥାଉ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ |

ତାହାଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଭୁବେନଶ୍ବର ରେ ମାତିଛନ୍ତି ଭାଉଜ।ଭାଉଜ ପ୍ରେମ ରୁ ମିଳୁଛି ମଜା।| ତାହାଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ତାବେ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ସେହି ଭିଡ଼ିଓ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ସତରେ ଆଜ୍ଞା ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ନ କରି ରହିପାରିବେ ନାହିଁ |

ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣନ୍ତି କି ଆଜିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ ହୋଇଗଲେଣି କାରଣ ଯୁଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସେମାନେ ତା ସହିତ ତାଳ ଦେଇ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନର ମାତ୍ରା ଏତେ ଅଧିକ ହୋଇଯାଉଛି କି ଯାହା ସମାଜ ପାଇଁ କାଳ ପାଲଟୁଛି । କାରଣ ଏବେକା ସମୟରେ ସେହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଆମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି , ଯାହାକି ବହୁତ ନିନ୍ଦନୀୟ ଅଟେ ।

ବିଶେଷ ଭାବରେ କହିବାକୁଏପରି କାମ କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ସମାଜକୁ କଳଙ୍କିତ କରିଦେଇଥାଏ । ବିଶେଷ କରି କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜିର ଯୁବପିଢି ମାନଙ୍କ ଠାରେ ଏହି ପ୍ରକାର ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି , ଯୌବନର ଲାଳସାରେ ସେମାନେ ଏତେ ମଗ୍ନ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ସେହି ସମୟରେ ସଂପର୍କ କଣ ବୁଝାପଡୁନି ।

ଅନେକ ପ୍ରକାର ଅନୈତିକ କାମ କରି ନିଜର ମାନ ସମ୍ମାନ ହରାଇବା ସହିତ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପିତା ମାତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ହାନି କରୁଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜିର ଯୁବପିଢି ମାନଙ୍କ ଠାରେ ଏହି ପ୍ରକାର ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ,

ଯୌବନର ଲାଳସାରେ ସେମାନେ ଏତେ ମଗ୍ନ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ସେହି ସମୟରେ ସଂପର୍କ କଣ ବୁଝାପଡୁନି । ଅନେକ ପ୍ରକାର ଅନୈତିକ କାମ କରି ନିଜର ମାନ ସମ୍ମାନ ହରାଇବା ସହିତ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପିତା ମାତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ହାନି କରୁଛନ୍ତି ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।