🛑EXCLUSIVE : ଚୋରା ପ୍ରେମ କରି ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଝିଅ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ସ୍ୱାମୀ ,ଆଉ ପ୍ରେମିକା ସହ ଯାହା ହେଲା …! ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ…

ଆଜିକାଲି ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ମାନେ ସମସ୍ତେ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନିବିଡ଼ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ। ଏହା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରହି ଯାଇଥାଏ ଓ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ନେଇ ଥାଆନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ସେହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପରିବାର ଲୋକ ମାନେ ଅସ୍ୱୀକାର କରି ଥାଆନ୍ତି ଓ ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଇଥାଏ। ଏହା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଭୟ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ଯାଇଥାଏ। ଏଭଳି ସ୍ଥଳେ କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମଧ୍ୟ ଦୋୖଡି ଥାଆନ୍ତି। ଏମିତିକି ଅନେକ ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏଭଳି ଏକ ଖବର ଶୁଣିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି, ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ବିଷୟରେ ଜଣାଇବୁ, ଯାହାକି ଆପଣ ମାନେ ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇ ଯିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବହୁତ ଝଟକା ଅନୁଭବ କରିବେ।

ଏ ସବୁ ଶୁଣି ତା ସ୍ତ୍ରୀ ମିଡିଆ ଆଗରେ ସବୁ କହିଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ମୋ ନାମ ପ୍ରୟଙ୍କା ବେହେରା ଯେହେତୁ ମୋର ଡିଭସ ହେଇନି। ମୋ ସ୍ବାମୀ ଆଉ କାହାକୁ ବିବାହ କରି ବାରିପଦାରେ ରହୁଛନ୍ତି ମୁଁ କଣ ଶୁଣିବା କୁ ପାଇଲି। ପ୍ରେମ ମାନେ ନାହିଁ ବୟସ ର ତାର ତମ୍ଯ। ପ୍ରେମ କେତେବେଳେ କଉଁଠି ହୋଇଥାଏ।

ବିବାହ ର ୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବାମୀ କୁ ଛାଡିଏ ସବୁ ଶୁଣି ତା ସ୍ତ୍ରୀ ମିଡିଆ ଆଗରେ ସବୁ କହିଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ମୋ ନାମ ପ୍ରୟଙ୍କା ବେହେରା ଯେହେତୁ ମୋର ଡିଭସ ହେଇନି। ମୋ ସ୍ବାମୀ ଆଉ କାହାକୁ ବିବାହ କରି ବାରିପଦାରେ ରହୁଛନ୍ତି ମୁଁ କଣ ଶୁଣିବା କୁ ପାଇଲି।

ପ୍ରେମ ମାନେ ନାହିଁ ବୟସ ର ତାର ତମ୍ଯ। ପ୍ରେମ କେତେବେଳେ କଉଁଠି ହୋଇଥାଏ। ବିବାହ ର ୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବାମୀ କୁ ଛାଡି ହୋଇଗଲା ଫେରାର।
ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ବ ଦିନ ଘଟୁଛି। ଏପରି କି ବିବାହ ପରେ ବି ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ଛାଡି ଆଉ କାହାକୁ ନିଜ ର ମନ ଦେଉଛନ୍ତି। ପୁଣି କି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଛାଡି ଆଉ Post ସହ ପଳାଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ଅଭିନବ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ।

ଏ ସବୁ ଶୁଣି ତା ସ୍ତ୍ରୀ ମିଡିଆ ଆଗରେ ସବୁ କହିଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ମୋ ନାମ ପ୍ରୟଙ୍କା ବେହେରା ଯେହେତୁ ମୋର ଡିଭସ ହେଇନି। ମୋ ସ୍ବାମୀ ଆଉ କାହାକୁ ବିବାହ କରି ବାରିପଦାରେ ରହୁଛନ୍ତି ମୁଁ କଣ ଶୁଣିବା କୁ ପାଇଲି। ପ୍ରେମ ମାନେ ନାହିଁ ବୟସ ର ତାର ତମ୍ଯ। ପ୍ରେମ କେତେବେଳେ କଉଁଠି ହୋଇଥାଏ। ବିବାହ ର ୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବାମୀ କୁ ଛାଡି ହୋଇଗଲା ଫେରାର।ଧୋକା ଦେଇ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ଲୁଟ୍ କରି ଗୋଟେ ୧୩ ବର୍ଷ ର ଝିଅ ଏବଂ ୭ ବର୍ଷ ର ପିଲାକୁ ଛାଡି ପଳାଇ ଆସିଛି।

ଏ ସବୁ ଶୁଣି ତା ସ୍ତ୍ରୀ ମିଡିଆ ଆଗରେ ସବୁ କହିଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ମୋ ନାମ ପ୍ରୟଙ୍କା ବେହେରା ଯେହେତୁ ମୋର ଡିଭସ ହେଇନି। ମୋ ସ୍ବାମୀ ଆଉ କାହାକୁ ବିବାହ କରି ବାରିପଦାରେ ରହୁଛନ୍ତି ମୁଁ କଣ ଶୁଣିବା କୁ ପାଇଲି। ପ୍ରେମ ମାନେ ନାହିଁ ବୟସ ର ତାର ତମ୍ଯ। ପ୍ରେମ କେତେବେଳେ କଉଁଠି ହୋଇଥାଏ। ବିବାହ ର ୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବାମୀ କୁ ଛାଡି ହୋଇଗଲା ଫେରାର।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।