🛑EXCLUSIVE : ପେନସିଲ୍ ପାଇଁ ମାଡ ଖାଉଛି ମୁଁ ଏମିତି କହିଲେ କୁନି ଝିଅ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ! ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ…

କୁନି ଝିଅ ଟି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ପାଖକୁ ଚିଠି ଲେଖିଛି। କହିଛି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜି ମୋ ର ନାମ କ୍ରୀତି ଦୁବେ। ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଶେଣ୍ରୀ ରେ ପାଠ ପଢୁଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସାଧାରଣ ପେନିସିଲିନ ମଧ୍ଯ୍ଯ ମହଙ୍ଗା ହୋଇଗଲାଣି। ପିଲାମାନେ ମୋ ପେନସିଲ କୁ ଚୋରି କରି ନେଉଛନ୍ତି।

ମୁଁ ସବୁଦିନ ପେନସିଲ ହଜିଦେବାରୁ । ମୁଁ ପାଠ ଲେଖି ପାରୁନି। ଘରେ ଯାଇ ନୂଆ ପେନସିଲ ମାଗିଲେ ମା ପିଟୁଛନ୍ତି। ମୁଁ କଣ କରିବି। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଏମିତି ସବୁ ଘଟଣା ନଜର କୁ ଆସିଥାଏ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇ ଥାନ୍ତି।

ଆଉ ଏହି ଠାର ଜଣେ କୁନି ଝିଅ ରିର ଏହିଭଳି ପ୍ରତିଭା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।ଏଠାରେ ଏବେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ନଜରକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠି ଜଣେ ଛୁଆଟିଏ ଯାହା କରୁଛି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବହୁଳ ଭାବରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି।ଜିନିଷ ର ଦର ବଢିବଢି ଚାଲିଛି। ସେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କିରି ପଢିବା ପଯ୍ର୍ୟନ୍ତ।

ଆଉ ଏମିତି ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଅନେକ ପ୍ରତିଭାବାନ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସାମ୍ନା କୁ ଆସି ଥାଆନ୍ତି। ଆଉ ଅନେକ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇ ଥାଆନ୍ତି। ଆଉ ଏହିଭଳି ପ୍ରତିଭା କୁ ନେଇ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚା କୁ ଆସି ଥାଆନ୍ତି ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଅନେକ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଁ ଥାଆନ୍ତି। ଏହିଭଳି ପ୍ରତିଭା ଅନେକ ଛୋଟ ପିଲା ମାନଙ୍କ ଦେହ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଆଉ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେରଣା ପାଇଁ ଥାଆନ୍ତି।


ନି ଝିଅ ଟି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ପାଖକୁ ଚିଠି ଲେଖିଛି। କହିଛି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜି ମୋ ର ନାମ କ୍ରୀତି ଦୁବେ। ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଶେଣ୍ରୀ ରେ ପାଠ ପଢୁଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସାଧାରଣ ପେନିସିଲିନ ମଧ୍ଯ୍ଯ ମହଙ୍ଗା ହୋଇଗଲାଣି। ପିଲାମାନେ ମୋ ପେନସିଲ କୁ ଚୋରି କରି ନେଉଛନ୍ତି। ମୁଁ ସବୁଦିନ ପେନସିଲ ହଜିଦେବାରୁ ।

ମୁଁ ପାଠ ଲେଖି ପାରୁନି। ଘରେ ଯାଇ ନୂଆ ପେନସିଲ ମାଗିଲେ ମା ପିଟୁଛନ୍ତି। ମୁଁ କଣ କରିବି। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଏମିତି ସବୁ ଘଟଣା ନଜର କୁ ଆସିଥାଏ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇ ଥାନ୍ତି। ଆଉ ଏହି ଠାର ଜଣେ କୁନି ଝିଅ ରିର ଏହିଭଳି ପ୍ରତିଭା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ଏଠାରେ ଏବେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ନଜରକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠି ଜଣେ ଛୁଆଟିଏ ଯାହା କରୁଛି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବହୁଳ ଭାବରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି।ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜି ମୋ ର ନାମ କ୍ରୀତି ଦୁବେ। ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଶେଣ୍ରୀ ରେ ପାଠ ପଢୁଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସାଧାରଣ ପେନିସିଲିନ ମଧ୍ଯ୍ଯ ମହଙ୍ଗା ହୋଇଗଲାଣି। ପିଲାମାନେ ମୋ ପେନସିଲ କୁ ଚୋରି କରି ନେଉଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।