ias interview -ତାହା କଣ ଅଟେ ଯାହା ଚଉଠି ରାତିରେ କେଉଁ ଜିନିଷ ସ୍ତ୍ରୀ ଜମା ଖୋଲେ ନାହିଁ ,ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେବାରେ ୯୯%ଲୋକ ଫେଲ ମାରିଛନ୍ତି,ସାହସ ଅଛି ତ ଉତ୍ତର ଦିଅ !

ଓଡିଶା ର ପିଲା ମାନେ ଚାକିରୀ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟ କରି ଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଚାକିରୀ ପାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ନିଷ୍ଠା ଚେଷ୍ଠା ତ୍ୟାଗ କରିବା ପାଇଁ ପଡି ଥାଏ । ଯାହା କି କେହି କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣ ଏହି 3 ଟି ଜିନିଷ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟେ ଜିନିଷ କରି ଦେଵ ତାହାଲେ ଆପଣ ନିହାତି ଚାକରି ପାଇ ପାରିବ ।

ଚାକିରୀ ପାଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଂକୁ ଆଦର୍ଶ ଛାତ୍ର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ତେବେ ଆଦର୍ଶ ଛାତ୍ର କହିଲେ , ଏକାଗ୍ରଚିତ , ଚିତନିଦ୍ରା , ନିର୍ଲଭ , ଗୁରୁ ଜନ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି କରିବା , ଏହା ହେଇଚି ଆଦର୍ଶ ଛାତ୍ର ର ଲକ୍ଷଣ । ତେବେ ଚାକିରୀ କରିବା ପାଇଁ ବାପା ,ମା , ଗୁରୁ ଜନ , ଭଗବାନ ଙ୍କ ର ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବା ଦରକାର । ଏହି ମାନଙ୍କ ର ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିଲେ ଆପଣ ଚାକିରୀ କରି ପାରିବେ ।

ପୁଣି ଆପଣଂକୁ କଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ଆଉ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅର୍ଥ ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ , ତାହାଲେ ଯାଇ ଆପଣ ଗୋଟେ ଭଲ ଚାକରି କରି ପାରିବେ । ଆପଣ ମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ବହିର ଜ୍ଞାନ କୁ ଗ୍ରହଣ କରି ଥାନ୍ତି , ବହି ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସି ଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଛି ବହାରିଆ ସାଧାରଣ ଜ୍ଞାନ ।
1, ଚରିତ୍ର ହୀନ ମହିଳା ମାନେ ଅଲଗା ଅଲଗା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ଭୋଗ କରି ଥାନ୍ତି କାହିଁକି ।
ଉ, ପଇସା ପାଇଁ ।

2, ମହିଳା ମାନଙ୍କ ର କେଉଁ ଅଙ୍ଗ ସବୁ ସମୟ ରେ ହଲି ଥାଏ ।

ଉ, ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ବା ଛାତି ।

3, କୁମାରୀ ଝିଅ ମାନେ କଣ ପିନ୍ଧି ପାରିବେ ନାହିଁ ।
ଉ, ମଙ୍ଗଳ ସୂତ୍ର ।

4, କେଉଁ ଦେଶରେ ଚୋଉଠି ରାତ୍ରି ରେ ବହୁ ସାଙ୍ଗରେ ଶଶୁର ସଂଭୋଗ କରି ଥାଏ ।
ଉ, ନରୱେ ଦେଶରେ ।

5, ରାତ୍ରି ରେ କଣ ଖାଇକି ସୋଇଲେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ର ସ୍ଥନ ଗୋଲ ହୋଇ ଥାଏ ।

ଉ, ରସୁଣ ରସ ।

6, ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନେ ପିରିଅଡ୍ସ ସମୟ ରେ କଣ ପାଇଁ ସଂଭୋଗ କରି ନ ଥାନ୍ତି ।
ଉ, ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇ ଯିବା ଭୟରେ ।

7, ଝିଅ ମାନେ ଛେଳି କ୍ଷୀର ପିଲେ , ତାଙ୍କର କେଉଁ ଜିନିଷ ଟି ବଡ଼ ହୋଇ ଥାଏ ।

ଉ, ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ହେଉଛି , ତାଙ୍କ ପେଟ ବଡ଼ ହୋଇ ଥାଏ ।

8, କେଉଁ ପୁରୁଷ ମାନେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ପଛ ପଟରେ ହାତ ମାରି ଥାନ୍ତି ।

9.ଚଉଠି ରାତିରେ କେଉଁ ଜିନିଷ ସ୍ତ୍ରୀ ଜମା ଖୋଲେ ନାହିଁ !

ଉ.ମଙ୍ଗଳ ସୂତ୍ର
ଉ, 25 ବର୍ଷ ର ପୁଅ ମାନେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ପଛ ପଟ ରେ ହାତ ମାରି ଥାନ୍ତି ।
ତେବେ ଏହି ଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ , IAS ରେ ଆସି ଥାଏ ଯାହା ପିଲା ମାନେ କହି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହି ପରି ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ଜାଣିବା ନିହାତି ଅଵଶ୍ୟକ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।