health teeps-ବାରମ୍ବାର ଚେଷ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ର ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହେଉ ନାହିଁ , କରନ୍ତୁ ଏହି ଛୁଟିଆ ଘରୋଇ ଉପାୟ,୧୦୦% ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସେୟାର କରି ଜଣାନ୍ତୁ!

ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ପୁଅ ସନ୍ତାନ ଜାତ ହେଉ ନ ଥିଲେ , କେମିତି ଆପଣଙ୍କ ର ପୁଅ ଜାତ ହେବ , ସେ ବିଷୟ ରେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଂକୁ କିଛି କଥା ଜଣେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଆପଣ ଙ୍କ କାମ ରେ ଆସି ପାରେ । ଆଜି କାଲି ଦୁନିଆରେ ବାପା ମା ମାନେ ପୁଅ ସନ୍ତାନ କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରି ଥାନ୍ତି । କାରଣ ପୁଅ ହେଲେ ଶେଷ ସମୟ ରେ ମୁହଁ ରେ ନିଆଁ ଦବ ଆଉ ବୃଦ୍ଧ କାଳ ରେ ବାପା ମା ର ଟିକେ ସାହାରା ହୋଇ ଠିଆ ହେବ ।

ଆଉ ନିଜ କୁଳ ବା ବଂଶ ରକ୍ଷା କରିବ । କିନ୍ତୁ ଆଜି କାଲି ଦୁନିଆ ର ସବୁ ଠାରୁ ବଡ଼ ଟେନସନ ହେଉଛି , ଯାହାର ଝିଅ ହେଉଛି ଲଗାତାର ତାର ଝିଅ ହେଉଛି । ଆଉ ଯାହାର ପୁଅ ହେଉଛି ଲଗାତାର ତାର ପୁଅ ହେଉଛି । ଆପଣ ମାନେ ଦେଖି ଥିବେ ଜଣଙ୍କ ଜଣଙ୍କ ର 3 ରୁ 4 ଟା ଲେଖାଏଁ ଝିଅ ହୋଇ ଥାଏ । ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖି ଥାନ୍ତି ଗୋଟେ ପୁଅ ଜନ୍ମ କରିବା ପାଇଁ ।
କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ଝିଅ ହୋଇ ଥାଏ । ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଂକୁ କିଛି ଉପାୟ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଆପଣ କରି ଦେଲେ ଆପଣଙ୍କ ର ପୁଅ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପ ରେ ହୋଇ ପାରିବ । ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମର ରେ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ଲେଖା ଅଛି କେମିତି ପୁଅ ଜନ୍ମ ହୋଇ ପାରିବ । ତାହା ଆଜି ଆମେ ଆପଣଂକୁ ଜଣାଇବୁ ।

ତେବେ ଋତୁ ର 4 ଦିନ ପରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଦେଖିବେ ଆପଣଂକ ର ସୁନିଶ୍ଚିତ ପୁଅ ହେବ । ତେବେ ସେହି ଜିନିଷ ଟି ହେଉଛି । ଆପଣ କିଛି ମୟୁର ଅଣ୍ଡା ଆଣନ୍ତୁ । ଏହାକୁ ଆଣି ଗୋଟେ ପାତ୍ର ରେ ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଉ ଅଣ୍ଡିରା ଘଡା ର ବିର୍ଜ କୁ ଆଣନ୍ତୁ । ଆଣି ମୟୁର ଅଣ୍ଡା ସହିତ ମିକ୍ସ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ।

ମିଶେଇ ସାରିବା ପରେ ଗାଈ ର ଘିର ଆଣି ମଧ୍ୟ ମିଶେଇ ଦିଅନ୍ତୁ । ତେବେ ଏବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଋତୁ ହେବାର 4 ଦିନ ପର ଠାରୁ ଏହାକୁ ସବୁ ଦିନ ରତ୍ରୀ ରେ 3 ଚାମୁଚ ଖାଆନ୍ତୁ । ଦେଖିବେ ଅଳ୍ପ ଦିନ ଭିତରେ ଆପଣଙ୍କ ର ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ନେବ ।

ତେବେ ଏହା ଥିଲା ପ୍ରାଚୀନ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ଲେଖା ଥିବା କିଛି ଜ୍ଞାନ । ଯାହା ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କହିଲୁ । ଆଉ ସବୁ ସମୟ ରେ ଭଗବାନ ଶିଵ ଙ୍କ ଉଅରେ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ । ଶିଵ ଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ କରନ୍ତୁ ପ୍ରତେକ ସୋମବାର ଦିନ । ଦେଖିବେ ଆପଣଙ୍କ ର ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ସୁନିଶ୍ଚିତ ହେବ । ଏହି ଉପାୟ କୁ ଥରେ କରି ଦେଖନ୍ତୁ ।
ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।