viral ଭିଡ଼ିଓ – ଗଞ୍ଜେଇ ଟାଣିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ! ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା ….! ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ…

ଏପରି ଦୁଶ୍ଯ ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ଯ ହେବେ ଝିଅ ଟି ଧୁମ୍ରପାନ କରୁଛି.ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ଏପରି ମଜାଦାର ଅନେକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଆପଣ ଦେଖୁଥିବେ।ଏହିସବୁ ଭିଡିଓ ମାନଙ୍କୁ ଭିତରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ଥାଏ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଲୋକେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନଦେଖି ଏହାକୁ ଏଡାଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ।

ଏହାକୁ ଦେଖି ସେମାନେ ଖୁସି ହେବା ସହିତ ଏଥିପ୍ରତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଶିଳ ହୋଇ ପଡନ୍ତି। କାରଣ ଏଥିରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ଖୁସି ରହିଥାଏ।ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ମଜାଦାର ହୋଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ ବେଶ୍ ଦମଦାର ଭାବରେ ଆଙ୍କର ମାନେ ଶାୟେରୀ କହି ଲୋକଙ୍କୁ ହସାଇ ଥାଆନ୍ତି।

 ସେହିପରି ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।ଏହା ହେଉଛି ଏକ ଯାତ୍ରା ପାର୍ଟିର ଜବରଦସ୍ତ ଯାତ୍ରା ଆଙ୍କରିଙ୍ଗ ର ଭିଡିଓ।ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଯାତ୍ରାର ମଜାଦାର ଆଙ୍କରିଙ୍ଗ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହାକୁ ଶୁଣି ଆପଣ ହସି ହସି ଗଡି ଯିବେ।ଆପଣ ଏଠାରେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିବେ କିପରି ଉଭୟ ଲେଡି ଏବଂ ଜେଣ୍ଟସ ଆଙ୍କର କିପରି ମଜାଦାର ଢଙ୍ଗରେ ସାୟେରି କହି ଆଙ୍କରିଙ୍ଗ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ହସାଉଛନ୍ତି

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯାତ୍ରାର ଅନ୍ଯ ଦୃଶ୍ୟ ଭଳି ଆଙ୍କରିଂ ର ଦୃଶ୍ୟ ବହୁତ୍ ମଜାଦାର ହୋଇଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଦେଖିଥିବେ ବା ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବେ ତେବେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଏହା କେତେ ମଜାଦାର ହୋଇଥାଏ। ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ଏପରି ମଜାଦାର ଅନେକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଆପଣ ଦେଖୁଥିବେ।

ଏହିସବୁ ଭିଡିଓ ମାନଙ୍କୁ ଭିତରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ଥାଏ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଲୋକେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନଦେଖି ଏହାକୁ ଏଡାଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହାକୁ ଦେଖି ସେମାନେ ଖୁସି ହେବା ସହିତ ଏଥିପ୍ରତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଶିଳ ହୋଇ ପଡନ୍ତି। କାରଣ ଏଥିରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଧରଣ

ସେହିପରି ଯାତ୍ରାର ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ମଜାଦାର ହୋଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ ବେଶ୍ ଦମଦାର ଭାବରେ ଆଙ୍କର ମାନେ ଶାୟେରୀ କହି ଲୋକଙ୍କୁ ହସାଇ ଥାଆନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।ଏହା ହେଉଛି ଏକ ଯାତ୍ରା ପାର୍ଟିର ଜବରଦସ୍ତ ଯାତ୍ରା ଆଙ୍କରିଙ୍ଗ ର ଭିଡିଓ।

ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଯାତ୍ରାର ମଜାଦାର ଆଙ୍କରିଙ୍ଗ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହାକୁ ଶୁଣି ଆପଣ ହସି ହସି ଗଡି ଯିବେ।ଆପଣ ଏଠାରେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିବେ କିପରି ଉଭୟ ଲେଡି ଏବଂ ଜେଣ୍ଟସ ଆଙ୍କର କିପରି ମଜାଦାର ଢଙ୍ଗରେ ସାୟେରି କହି ଆଙ୍କରିଙ୍ଗ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ହସାଉଛନ୍ତି।

ଏଠାରେ ଆଙ୍କରିଂ କରୁଥିବା ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି କୁରେଶ ଏବଂ ରୋଜି। ସେମାନେ ସାୟେରି ମାଧ୍ଯମରେ ପରସ୍ପର ପରସ୍ପରକୁ ମଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ଆକ୍ଷେପ କରି କହୁଛନ୍ତି ତାହା ଶୁଣିଲେ ବେଶ୍ ଖୁସି ଲାଗୁଛି। ଏହାକୁ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ବି ହସି ହସି ଗଡି ଯିବେ।

କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କହୁଥିବା ଶାୟେରି ସବୁ ଡବଲ ମିନିଂ ର ଅଟେ। ଯାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଶୁଣି ଦେହକୁ ନେବେ ନାହିଁ। କାରଣ ଏହା କେବଳ ଲୋକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ କରା ଯାଇଛି।ଲୋକେ ଏହାକୁ ଶୁଣି ହସିବେ ଏବଂ ଖୁସି ହେବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି। ସେହିପରି ମଜାଦାର ଶାୟେରି ଆପଣ ଏଠାରେ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ