🛑EXCLUSIVE : ୧୦ ଦିନ ମୋ ସହ ଶୋଇଛି, ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛି, ଏବେ ବାହା ହେବାକୁ ମନା କରୁଛି ! ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ…

ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମୟରେ ଆମେ ମାନେ କିଛି ନା କିଛି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଶୁଣିବାକୁ ପାଉ । ଆଜିର ଏହି ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ଦୁନିଆରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲାଇଭ ରହିଥାନ୍ତି । ଏପରିକି କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜିର ଛୋଟ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ମଧ୍ୟ ମୋବାଇଲ ରହିଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ନିଜର ସମସ୍ତ କାମ କରିପାରୁଛନ୍ତି ଏପରିକି ଅନେକ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଭିଡିଓ କରି ତାହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଭଲ ଭିଡିଓ ସହିତ ଖରାପ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ।

କିନ୍ତୁ ଆଜିର ସମୟରେ ମନୁଷ୍ୟ ମାନେ ଆଧୁନିକତା ର ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅନବରତ ଚେଷ୍ଟା କରି ଚାଲିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଆଧୁନିକ ପ୍ରେମୀ ମନୁଷ୍ୟ ମାନେ ଏତେ କର୍ମବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି ଯେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କଥା ଭାବିବା କି ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ସମୟ ର ଘୋର ଅଭାବ ଦେଖା ଦେଉଛି । ଏତଦ୍ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ପୁଅ ତ ସ୍ତ୍ରୀ କଥା ରେ ପଡି ନିଜ ବାପା ମାଆ ଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ହେଁ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଅଭିଯୋଗ ନ କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ।ପରେ ବହୁ ଥର ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହୋଇଥିଲା।କିନ୍ତୁ ଗତ ବର୍ଷ ଯୁବକ ଜଣକ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ।ସେ ନେଇ ମହିଳା ଜଣକ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ କି ହରିଜନ ଜାତିର ଝିଅ କୁ ସେ ବିବାହ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ।

ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ନିଜର ସମସ୍ତ କାମ କରିପାରୁଛନ୍ତି ଏପରିକି ଅନେକ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଭିଡିଓ କରି ତାହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଭଲ ଭିଡିଓ ସହିତ ଖରାପ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ।

 କିନ୍ତୁ ଆଜିର ସମୟରେ ମନୁଷ୍ୟ ମାନେ ଆଧୁନିକତା ର ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅନବରତ ଚେଷ୍ଟା କରି ଚାଲିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଆଧୁନିକ ପ୍ରେମୀ ମନୁଷ୍ୟ ମାନେ ଏତେ କର୍ମବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି ଯେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କଥା ଭାବିବା କି ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ସମୟ ର ଘୋରପ୍ରତ୍ୟେକ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲାଇଭ ରହିଥାନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଆଜିର ସମୟରେ ମନୁଷ୍ୟ ମାନେ ଆଧୁନିକତା ର ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅନବରତ ଚେଷ୍ଟା କରି ଚାଲିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଆଧୁନିକ ପ୍ରେମୀ ମନୁଷ୍ୟ ମାନେ ଏତେ କର୍ମବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି ଯେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କଥା ଭାବିବା କି ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ସମୟ ର ଘୋର ଅଭାବ ଦେଖା ଦେଉଛି । ଏତଦ୍ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ପୁଅ ତ ସ୍ତ୍ରୀ କଥା ରେ ପଡି ନିଜ ବାପା ମାଆ ଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରୁଛନ୍ତି ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।