viral ଭିଡ଼ିଓ – ରାସଲୀଳା କରି ପଡିଲେ ଧରା,ଟିକେ ଖୁସି ପାଇଁ ଫସିଗଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ, ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ…

ଆଜି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୁ । ଏହି ଘଟଣା ଟି ପ୍ରେମ କୁ ନେଇ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି । ଆଜି କାଲି ର ଯୁଗ ରେ ପ୍ରେମ କୁ ଗୋଟେ ବାଲି ଖେଳ ଘର ବୋଲି ଭାବୁ ଛନ୍ତି । କାରଣ ଯିଏ ଯେତେ ବେଳେ ଚଂହୁଛି ସେତେ ବେଳେ ବ୍ରେକପ କରି ଦେଉଛି । ଆଉ ଆଜି କାଲି ର ପ୍ରେମ କେବଳ ଗୋଟିଏ ରାତି ପାଇଁ ହେଉଛି । ଗୋଟେ ରାତି ଖେଳ ସରିବା ପରେ ସକାଳେ ତୁ କିଏ ନା ମୁଁ କିଏ । ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା କୁ ଚନ୍ହି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି । ସତରେ ଅଜବ ଏ ଦୁନିଆ ।

ଏଠି ଯିଏ ରିଏଲ ଭଲ ପାଉଛି ତାକୁ ତାର ପ୍ରେମ ମିଳୁ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଯିଏ ରିଲ ଭଲ ପାଉଛି , ତାକୁ ପ୍ରେମ ମିଳୁଛି । ଆଗ କାଳ ର ପ୍ରେମ ଆଉ ନାହିଁ । ଏବେ ଯଦି ଦମ୍ପତି ଭିତରେ ଯଦି ଟିକେ କଳି ଝଗଡା ହୋଇ ଯାଉଛି । ତାହାଲେ କାଲି ତାର ଡିଭଷ ହୋଇ ଯାଉଛି। ଥରେ ସେହି ଆଗ କାଳର ଲୋକ ମାନକୁ ଦେଖ , ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ କେତେ ଭଲ ପାଇବା ରହିଛି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ । ଏତେ କଥା କହିବାର ମାନେ , ପ୍ରେମ କୁ ନେଇ ଆଜି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ।

 ତେବେ ଘଟଣା ଟି ଘଟିଛି , ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ରେ । ସେଠାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ରାସ୍ତା ରେ ଖେଳ କରୁ ଥିଲେ । କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖି ବିରଧ କରି ଥିଲେ । ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଏହି ଘଟଣା ଟିକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରାଲ କରି ଥିଲେ ।

ତେବେ ଘଟଣା ଟି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ଘଟି ଥିଲା । ଦୁଇ ଜଣ ଛାତ୍ର ଗୋଟିଏ କଲେଜ ରେ ପାଠ ପଢୁ ଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ପ୍ରେମ ର ସମ୍ପର୍କ ଗଠିତ ହୋଇ ଥିଲା । ତେଣୁ ସେମାନେ ଗୋଟେ ଟିଉସନ ରେ ମଧ୍ୟ ପାଠ ପଢୁ ଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ସେମାନେ ପ୍ରେମ କରି ସାରିବା ପରେ । ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମନ ଟିକେ ଅଲଗା ଆଡକୁ ଯାଇ ଥିଲା ।

ତେଣୁ ସେମାନେ କୌଣସି ଅଲଗା ସ୍ଥାନ କୁ ଯାଇ ପାରୁ ନ ଥିଲେ । କାରଣ ତାଙ୍କ ହୋଟେଲ ଯିବା ପାଇଁ ପଇସା ନ ଥିଲା । ସେଥି ପାଇଁ ସେମାନେ ଗୋଟେ ରାସ୍ତା କଡ଼ ପାଖ ବଣ କୁ ଯାଇ ଥିଲେ । ଏକାନ୍ତରେ ଅତିବାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇ ଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଜଣ ଛାତ୍ର ଓ ଛାତ୍ରୀ ଯାଇ ଥିଲେ । ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଜଗିବା ପାଇଁ ଯାଇ ଥିଲେ । ତେଣୁ ସେଠାରେ ସମୁଦାୟ 4 ଜଣ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସେମିତି କିଛି ଖରାପ କାମ କରିବା ଉଦେଶ୍ୟ ନ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧରି ନେଲେ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।