viral video – ଦିଅର ସହିତ ଛୁ ମାରିଲା ଭାଉଜ ,ସ୍ୱାମୀ ଘରେ ବସି କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ! ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ….

ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନେକ ସମୟରେ ନାରୀ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ହେଉଥିବା ଅତ୍ୟାଚାର ଏବଂ ନିର୍ଯାତନା ର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଥିବାର ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଆଜିର ସମାଜରେ ଅନେକ ସମୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ର ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଏ।

ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ମହିଳା ପ୍ରତିବାଦ କରୁଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ଭୟ ପାଇଁ ଚୁପ୍ ହୋଇ ରହି ଯାଆନ୍ତି। ତେବେ ଆଜିର ଏହି ସମାଜ ରେ ବେଳେବେଳେ ଏମିତି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ ଯାହା ଦେଖିଲେ ନିଜକୁ ଲଜ୍ୟା ବୋଧ ହୋଇଥାଏ।

 ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇଲୁ ଏବଂ ଘରେ ମଧ୍ଯ୍ଯ ବାହାର ପାଇଁ ରାଜି ଥିଲେ। ବାହାର ଲଗ୍ନ ଧରାଗଲା ବେଦୀ ବନ୍ଦା ଗଲା ବାହାଗର ହେବାକୁ କିଛି ମାତ୍ର ସମୟ ବାକି ଥିଲା। ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ଯ୍ଯରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା। ବାହାଗର ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା।

ବାହାର ଲଗ୍ନ ଧରାଗଲା ବେଦୀ ବନ୍ଦା ଗଲା ବାହାଗର ହେବାକୁ କିଛି ମାତ୍ର ସମୟ ବାକି ଥିଲା। ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ଯ୍ଯରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା। ବାହାଗର ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା।ଉଭୟ ପ୍ରମିକ ଓ ପ୍ରେମିକ ପୁଣି ଖୁସି ରେ ରହୁଥିଲେ। ଏହି ଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ନିଳଗିରି ଅଞ୍ଚଳ ରେ।

ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ବ ଦିନ ଘଟୁଛି। ଏପରି କି ବିବାହ ପରେ ବି ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ଛାଡି ଆଉ କାହାକୁ ନିଜ ର ମନ ଦେଉଛନ୍ତି। ପୁଣି କି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଛାଡି ଆଉ Post ସହ ପଳାଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ଅଭିନବ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ।

ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ପ୍ରତେକ ଦିନ ଘଟୁଛି। ଏପରି କି ବିବାହ ପରେ ବି ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ଛାଡି ଆଉ କାହାକୁ ନିଜ ର ମନ ଦେଉଛନ୍ତି। ପୁଣି କି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଛାଡି ଆଉ କାହା ସହ ପଳାଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ଅଭିନବ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଐସେମାନେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଭଲପାଇ।

ବିବାହ କରି ତା ପରେ ସେମାନେ ଭୁବେନଶ୍ବର ର ଏକ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ। ତା ପରେ କିଛି ଦିନ ସଂସାର କରିସାରିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଝିଅ ଟି ଏ ହେଲା। ତା ପରେ ଏବେ ଝିଅ ଟି ତା ସ୍ବାମୀ କୁ ଛାଡି ଆଉ ଏକ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ସହ ପଳେଇ ଯାଇଛି।

ଏପରି କି ବିବାହ ପରେ ବି ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ଛାଡି ଆଉ କାହାକୁ ନିଜ ର ମନ ଦେଉଛନ୍ତି। ପୁଣି କି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଛାଡି ଆଉ Post ସହ ପଳାଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ଅଭିନବ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ବିବାହ କରି ତା ପରେ ସେମାନେ ଭୁବେନଶ୍ବର ର ଏକ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ। ତା ପରେ କିଛି ଦିନ ସଂସାର କରିସାରିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଝିଅ ଟି ଏ ହେଲା।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ