viral video – ଅତିଥି ହୋଇ ରାତିରେ ଆସୁଥିଲା ମାମୁଁ ..ସମସ୍ତେ ଶୋଇଗଲା ପରେ ନବ ବିବାହିତ ଭାଣିଜୀ ସହ ରଖିଲା 6 ଥର ସମ୍ପର୍କ ! ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ….

ନାରୀ ଓ ପୁରୁଷ ଉଭୟ ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ ପରେ ବି ଅନ୍ୟ କୋଉ ବ୍ୟକ୍ତି ବା ନାରୀ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି ।ତେବେ ଆଜିର ସୋସିଆଲ ମେଡିଆ ଯୁଗରେ ଏହି ସବୁ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅନେକ ନିଉଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ।ତେବେ କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏକ ମାମୁଁ ଓ ଭାଣିଜୀଙ୍କର ସେକ୍ସ ଓଡ଼ିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗୁଚି ।

ଆଉ ଏହି ଓଡ଼ିଓରେ ଉଭୟ ଯେଉପରି କଥା ହେଉଛନ୍ତି ତାହା ଶୁଣିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ ।ତେବେ ଆମେ ସମାଜରେ ଅନେକ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥାଏ ଆଉ ସେହି ସମ୍ପର୍କ ଗୁଡିକ ଭିତରେ ଏକ ସ୍ନେହ, ଭଲପାଇବା ଓ ସମ୍ମାନର ଡୋରି ରହିଥାଏ ଜରୁ ଡୋରି କେବେ ସୀମା ପାର କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

 କିନ୍ତୁ ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଗୁଡିକର ମାଁ ତଳେ ପିଡ଼ି ମାଟିରେ ମିଶି ଗଲାଣି ।ଅନର୍କ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଭାଉଜ ଦିଅର, ଶ୍ୱଶୁର ବୋହୁ ଆଦି ଭିତରେ ଭିତରେ ଖରାପ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରହୁଛି ।କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାମୁଁ ଭାଣିଜୀଙ୍କୁ ନେଇ ଏମିତି ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଓଡ଼ିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି , ଆଉ ଏହା ଶୁଣିଲା ପରେ ଜାଣିପାରିବେ ଆଜିର ସମୟରେ ଲୋକମାନେ କେତେ ତଳକୁ ଖସି ଗଲେଣି ।

ମାମୁଁ ଓ ଭାଣିଜୀ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ,ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଖୁବ ନିଆରା ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ମାମୁଁ ଭାଣିଜୀ ଭିତରେ ରହିଛି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ।ତେବେ ଏକ ଓଡ଼ିଓ କଲ ରେକର୍ଡ ରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଏହାର ପ୍ରମାଣ, ତେବେ ଗୋଟିଏ ପକରେ ଭାଣିଜୀ ରହିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ଜଣେ ଦୂର ପରିଚିତ ମାମୁଁ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ।

 ତେବେ ଭାଣିଜୀ ବିବାହିତ ଏହାପରେ ବି ସେ ମାମୁଁ ସହ ଏହିପରି କଥା ହେଉଛନ୍ତକ ତେବେ ମାମୁଁ ଭାଣିଜୀ କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି “ମୁଁ ମୋଟା ହୃ ଯାଇଛି କି ନାହିଁ,ଆଉ ଭଣିଜୀଙ୍କୁ ମାମୁଁ କହୁଛନ୍ତି ତୁ ଶାଡୀ ପିନ୍ଧିବା ପରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଛୁ ।ଆଉ ପରେ ଭାଣିଜୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଶ୍ୱଶୁର ନାଆରେ କଣ କଣ କଥା କହି ମାମୁଁ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହାପରେ କଥା ଚାଲୁ ରହୁଛି ଆଉ ମାମୁଁ କହିଛନ୍ତି କେମିତି ସେ ଶାରିରୀକ ସମର୍କ ରଖିଥାନ୍ତି ଓ ଏହି ପ୍ରି ଅନେକ ଅଶ୍ଳୀଳ କଥା ଚାଲୁ ରହୁଛି ।ତେବେ ଭାଣିଜୀ ବି ସେହି କଥା ଗୁଡିକରେ ଖୁବ ଭଲ ଉତ୍ତର ଦେଇ ଚାଲୁଛନ୍ତି ଆଉ ଏହି କଥା ପ୍ରାୟ 12 ରୁ 15 ମିନିଟରୁ ଅଧିକା ସମୟ ଯାଏ ଚାଲୁଚି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ଭାବିଲେ ଦିନକୁ ଦିନ ମଣିଷ ନିଜର ମାନବିକତା ଓ ଚେତନା ହରେଇ ଦେଲାଣି କି, କାରଣ ଏହି ଘଟଣାରେ ଜାଣି ପାରୁଥିବେ ।ତେବେ ମଣିଷ ନିଜର ଶାରୀରିକ ଭୋକ ପୂର୍ଣ ପାଇଁ କେତେ ତଳକୁ ଖସି ପାରନ୍ତି ତାହା ଚିନ୍ତା କରି ପାରୁଥିବେ ଏହି ଓଡ଼ିଓ ରେକର୍ଡ଼ ରୁ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ